پذیرایی عقد محضری

صفر تا صد پذیرایی عقد محضری

شاید فکر کنید که چون مراسم عقد در محضر انجام می‌شود پس پذیرایی عقد محضری بسیار ساده و آسان است. اما اصلاً اینطور نیست. یادتان باشد که پذیرایی عقد محضری به اندازه پذیرایی عقد در سالن و تالار اهمیت دارد. چراکه اگر در انجام موارد مختلف مربوط به پذیرایی کوتاهی به عمل آید، مهمان‌ها ناراضی خواهند شد و شما به عنوان میزبان خاطره خوبی را به جای نخواهید گذاشت.

یکی از راه‌هایی که می‌تواند موجب آسودگی خیال‌تان شود این است که به سراغ محضرهایی بروید که خدمات و رسیدگی‌های لازم را از طریق مراکز تشریفات عقد و عروسی پوشش می‌دهند. آن‌ها با در دست داشتن کادری مجرب و ورزیده صفر تا صد پذیرایی عقد محضری را به بهترین نحو به شما و مهمانان عزیزتان ارائه می‌دهند.

ما در زیر به نکاتی که باید برای پذیرایی عقد محضری در نظر داشته باشید اشاره می‌کنیم تا کار برایتان راحت شود. با در دست داشتن لیست به یکی از محضرهای مربوطه مراجعه کنید و دیگر نگران چیزی نباشید.

نوع پذیرایی و انتخاب منو مناسب

مهم‌ترین نکته در کل این پذیرایی انتخاب منویی است که با توجه به آن شما دوست دارید از مهمان‌هایتان پذیرایی به عمل آید. طبیعتاً با توجه به بودجه در نظر گرفته شده و تعداد مهمان‌ها شما باید چند منو را مورد بررسی قرار دهید و نوع و نحوه پذیرایی را هم مشخص کنید.

تنوع منو اهمیت زیادی دارد. هرچه منوها بیشتر باشند شما حق انتخاب بیشتری خواهید داشت. به علاوه می‌توانید هرطور که دوست دارید از مهمان‌هایتان پذیرایی به عمل بیاورید.

انواع پذیرایی عقد محضری

پذیرایی عقد محضری با شام یا عصرانه

در ابتدا باید بدانید که می‌خواهید از مدعوین با عصرانه پذیرایی کنید یا شام هم مد نظرتان است. در برخی موارد ممکن است شما هر دو گزینه را در پس ذهن داشته باشید.

اگر می‌خواهید عصرانه و شام را توأما داشته باشید حتماً به سراغ محضری بروید که در لیست خدمات خود آن‌ها را منظور کرده است. چرا که این کار هم فضای مناسب می‌خواهد و هم مهمانداران ورزیده. وقتی شام و عصرانه باهم باشد طبیعتاً ترکیب و هماهنگی تک تک خوراکی‌ها، شیرینی، میوه و غذا‌ها باید در نظر گرفته شود.

پرسنل مجرب و حرفه‌ای سالن عقد

پذیرایی عقد محضری فقط در انتخاب منوی عصرانه یا شام خلاصه نمی‌شود. یادتان باشد که هرچقدر این منو عالی و فوق‌العاده باشد، حتماً باید به بهترین شکل به مدعوین ارائه شود. در غیر این صورت زحمت و هزینه شما هدر شده و رضایت‌مندی حاصل نمی‌شود. پس کیفیت پذیرایی به اندازه تنوع خدمات، اهمیت پیدا می‌کند. اینجاست که انتخاب یک مرکز تشریفات حرفه‌ای و کارآزموده معنا پیدا می‌کند.

وقتی شما از پذیرایی عقد محضری و اصول و چهارچوب‌های آن صحبت می‌کنید، یعنی اینکار باید توسط کادری حرفه‌ای انجام شود. کسانی که برای دادن بهترین سرویس آموزش‌های اصولی و لازم را دیده و آزمایش خود را پس داده‌اند.

پذیرایی عقد محضری شامل موارد زیر می‌شود:

اگر پذیرایی عصرانه است

  • شیرینی و کیک
  • پذیرایی به صورت سلف سرویس در ظروف و دیس‌های تزئین شده به انتخاب شما
  • نوشیدنی سرد و گرم
  • میوه
  • پذیرایی توسط مهمانداران دوره دیده

اگر پذیرایی عقد محضری شامل شام است

  • کیترینگ غذا
  • طراحی و دیزاین میز سرو غذا و میز پذیرایی از مهمان‌ها
  • پذیرایی به صورت سلف سرویس باشد یا توسط پرسنل کادر پذیرایی انجام شود
  • انواع منو پذیرایی
پذیرایی عقد محضری شامل چیست؟

کلام آخر در مورد پذیرایی مراسم عقد د ر سالن عقد

اگر می‌خواهید پذیرایی عالی به همراه صرفه‌جویی در هزینه‌ها را داشته باشید، بهترین گزینه برای شما عروس و داماد عزیزمان پذیرایی عقد محضری با عصرانه است.

امروزه که مردم به دلیل حفظ سلامت خود گزینه شام را حذف کرده‌اند یا حوالی غروب وعده کوچکی را به عنوان شام می‌خورند، شما با انتخاب پذیرایی عقد محضری با عصرانه می‌توانید یک تیر خود را به دو نشان بنشانید. به طور مثال برای پذیرایی از انواع فینگر  فود استفاده کنید. این نوع خوراکی تنوع بسیار دارد، انواع ایرانی و فرنگی آن موجود است. ترکیبات بی‌نظیری با سبزیجات و یا پروتئین دارد. زیبا و چشم‌نواز است و صد البته مقرون‌به‌صرفه می‌باشد. در عین حال شما توانسته‌اید با این انتخاب از مهمان‌های خود بهترین پذیرایی را کرده و به راحتی در کنار خاطره‌ای خوش از این پیوند مبارک، مهمان‌نوازی ارزنده‌ای هم انجام داده باشید.

معمولاً در کنار فینگر فود شما انواع میوه و شیرینی و نوشیدنی‌های سرد و گرم مثل آبمیوه تازه فصل و چای و قهوه را هم دارید. چه پذیرایی مفصل‌تر از این. در ضمن از هرگونه اسراف و ریخت و پاش هم جلوگیری کرده‌اید. اما در کنار همه این‌ها شما می‌توانید با بهره‌گیری از انتخاب تنوع موجود در فینگرفود نظر مهمانان گیاه‌خوار خود را هم جلب کنید. شاید این روزها تعداد افرادی که به هر دلیلی از خوراکی‌های تهیه شده از پروتئین حیوانی استفاده نمی‌کنند رو به افزایش است. پس با اینکار شما از این دسته از عزیزان هم پذیرایی مناسب را به عمل آورده‌اید. تصمیم با شما؛ سالن عقد لوکس نیروانا با بهترین امکانات در امر پذیرایی و برگزاری مراسم عقد باشکوه در خدمت شماست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا تماس با سالن عقد لوکس نیروانا