مراسم عقد در فضای باز

مزایا و ویژگی‌های عقد در فضای باز

همه ما از زمانی که خیلی کوچک هستیم به شب عروسی فکر می‌کنیم. وقتی بزرگ‌تر می‌شویم و به برگزاری مراسم ازدواج فکر می‌کنیم یقیناً اولین فکری که به ذهن‌مان می‌رسد آن روز و محل برگزاری جشن است. جشنی باشکوه در فضایی باز و دلنشین، تصویری دلچسب به شما می‌دهد. آیا تا به حال در رویای خود عقد در فضای باز  در میان سبزه‌زارهای زیبا و شکیل را تصور کرده‌اید؟ این یکی از زیباترین تصاویری است که جلوی چشمتان می‌آید. برای همین ما بر آن شدیم تا در زیر به چند ویژگی مهم برگزاری عقد در فضای باز اشاره کنیم تا در گوشه‌ای از ذهن‌تان تصویر آن را داشته باشید و در تصمیم‌گیری آینده به کارتان آید. پیشنهاد می کنیم مقاله مزایای عقد در سالن عقد لوکس را هم مطالعه کنید.

چرا عقد در فضای باز را انتخاب کنیم؟

حتماً می‌دانید که قرار گرفتن در طبیعت حال همه را خوب می‌کند. مناظر زیبای فضای باز، سرسبزی همیشگی آن، جریان داشتن نسیم و حتی درخشش آفتاب جلوه‌ای خاص و زیبا به مراسم عقد و عروسی شما می‌بخشد.

1. عکاسی و فیلمبرداری خلاقانه در فضای باز

وقتی بنا باشد مراسم عقد در فضای باز صورت گیرد، یکی از بهترین اتفاق‌ها، استفاده از این محیط برای عکس و فیلمبرداری است. در این شرایط عکس‌ها و فیلم‌های شما بی‌نهایت زیبا و به‌یادماندنی می‌شوند. همیشه رفلکس رنگ‌های فوق‌العاده طبیعت روی پوست شما و زیبایی طبیعت جاندار، طراوتی خاص به فضا می‌بخشد که به طور قطع در تک تک عکس‌ها و فیلم شما منعکس خواهد شد.

2. برگزاری یک مراسم عقد منحصر به فرد و باشکوه در فضای باز

در پی برگزاری مراسم عقد در فضای باز شما شاهد شکلی منحصر به فرد از عقد خود خواهید بود. با توجه به تنوع فضاهای باز و شکوه و سرسبزی انواع باغ‌ها و محوطه‌های باز، با هر سلیقه و در هر زمانی ما می‌توانیم ترتیب برگزاری یک مراسم باشکوه را برایتان بدهیم.

مراسم باشکوه عقد در فضای باز

3. کاهش هزینه‌های طراحی و دکوراسیون

چون مراسم در فضای باز انجام می‌شود بنابراین تا حد زیادی در هزینه‌ها صرفه‌جویی شده و نقاش طبیعت به کمک شما آمده و دیگر نیاز به زدن دکورهای گران و فراوان ندارید.

4. امکان تغییرات بیشتر در دکوراسیون محل برگزاری عقد در فضای باز

از آنجا که فضای شما باز است پس این امکان را دارید که هرطور که می‌خواهید محل برگزاری عقد و شکل سفره و اجزای سفره عقد را تغییر دهید. خیلی از عروس و داماد‌ها دوست دارند جایگاهشان زیر سایه‌بانی آلاچیق‌مانند باشد. امکان داشتن هرگونه سایبان با هر شکل طراحی در فضای باز به راحتی امکان‌پذیر است و البته بسیار هم زیبا.

5. رقم زدن لحظاتی خوش و خاطره انگیز برای مهمانان

حتماً دیده‌اید که افرادی از سرو صدای زیاد، دودهایی که برای صحنه‌آرایی پخش می‌شود، تغییرات مرتب نور برای ایجاد جذابیت و حتی شلوغی و کمبود اکسیژن در محیط‌های بسته رنج می‌برند. یکی از مزایای مهم برگزاری عقد در فضای باز امکان رفع چنین مشکلاتی است.

تجربه نشان داده که وقتی عقد در فضای باز انجام می‌شود لحظاتی زیبا، خوش و خاطره‌انگیز همراه با راحتی و آسایش هرچه بیشتر برای مهمان‌ها فراهم شده و همگی امکان دیدن این مراسم زیبا را دارند.

لحظاتی خوش و خاطره انگیز در مراسم عقد در فضای باز

به همین دلیل شما فضای بسیار بیشتری را نسبت به محضر عقد یا اتاق‌های عقد سرپوشیده دارید و می‌توانید تمامی بزرگان فامیل را که آرزوی دیدن این عروس و داماد عزیزمان را دارند بدون نگرانی برای محدود بودن فضا دعوت کنید.

6. به همراه داشتن کودکان در مراسم عقد در فضای باز

یکی از معضلات همیشگی، حضور فرزندان دلبند اقوام و دوستان در مراسم است. به دلیل بسته بودن فضا و محدودیت جا، معمولاً به همراه آوردن کودکان هم برای مهمانان و هم برای عروس و داماد مشکل‌ساز می‌شود.

یکی از مزیت‌های برگزاری عقد در فضای باز دعوت کودکان عزیز به این مراسم است. که هم خیال والدینشان را راحت می‌کند و هم بدون اینکه در دست و پای کسی باشند برای خود به‌راحتی مشغول بازی و جست‌و‌خیز در گوشه‌ای می‌شوند. همه می‌دانیم که طبیعت همیشه دوست بسیار جذاب کودکان بوده و آن‌ها هرگز از بازی در فضای سبز و باز خسته نمی‌شوند.

7. فضای رفت و آمد و دسترسی بهتر برای کلیه افراد

تصمیم شما در انتخاب برگزاری عقد در فضای باز، محیط مناسب و بزرگی را برای رفت و آمد همه فراهم می‌کند. چه مهمانان و چه پرسنل برگزارکننده مراسم (تشریفات)؛ و در نهایت این مزیت کار پذیرایی را راحت و منظم‌تر خواهد کرد.

فضای زیاد در مراسم عقد در فضای باز

8. پیاده سازی بهتر ایده‌ها

وقتی فضا باز باشد شما هزار و یک ایده را می‌توانید به راحتی پیاده کنید. ایده با شما و طرح و اجرا از ما.

9. امکان انتخاب خدمات متنوع‌تر عقد در فضای باز نسبت به فضای بسته

چون فضا باز است شما می‌توانید خدمات متنوع‌تری را برای پذیرایی نسبت به فضای بسته داشته باشید. از چایخانه سنتی بگیرید تا موسیقی زنده در کنار حوض و آرامش درختچه‌های رز؛ آن هم بدون ایجاد کوچکترین مزاحمتی از سمت هر کسی.

10. عدم ایجاد مزاحمت به واسطه سر و صدا و شلوغی ترافیک ماشین‌ها برای همسایه‌ها

نکته آخر از مهمترین مزایای برگزاری عقد در فضای باز است. چون این فضاها وسعت زیادی دارند و معمولاً در باغ‌ها مراسم انجام می‌گیرد، هیچگونه مزاحمتی برای همسایه‌ها نخواهید داشت. اگر به فکر برگزاری مراسم عقد در یک فضای باز و لوکس هستید سالن عقد نیروانا در خدمت شما عزیزان است. برای کسب مشاوره و اطلاع از شرایط می توانید با کارشناسان نیروانا تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا تماس با سالن عقد لوکس نیروانا